وبلاگ

چهل و هفتمین نمایشگاه بین المللی تجارت دارالسلام (SABASABA)

مراسم رسمی با حضور “سازمان توسعه تجارت تانزانیا” (TanTrade) برگزار شد که به شروع “نمایشگاه بین المللی تجارت دارالسلام ۴۷” (SABASABA) پرداخته شد.
در تاریخ پنجم ژوئیه سال ۲۰۲۳، نمایشگاه بین المللی تجارت دارالسلام ۴۷ (SABASABA) به صورت رسمی با مراسم گراند با حضور نخست وزیر تانزانیا، جناب آقای کاسیم ماجالیوا، همراه با مقامات دولتی برجسته، اعضای شورای شهر، دیپلمات‌های خارجی، پیمانکاران، تجار و مشتاقان حضور، آغاز شد.
نخست وزیر ماجالیوا در سخنرانی خود بر اهمیت تقویت صنایع داخلی و برقراری روابط تجاری قوی با کشورهای جهان در طول سخنرانی خود تأکید کرد. او “نمایشگاه سبع سبع” را به عنوان یک محور استثنایی برای توسعه تجارت و روابط بین المللی تشخیص داد و تأیید کرد که دولت تانزانیا متعهد به افزایش صادرات محصولات به بازارهای جهانی است. علاوه بر این، وی بر تلاش دولت در فراهم کردن فرصت‌های تعامل و همکاری با کشورها و شرکت‌کنندگان نمایشگاه تأکید کرد.

پس از سخنرانی نخست وزیر، مراسم رسمی با تأییدیه حضور شرکت کنندگان به پایان رسید و شرکت کنندگان از این فرصت برای شبکه‌سازی، ایجاد ارتباطات و تقویت روابط تجاری استفاده کردند.
نمایشگاه سالیانه تانزانیا با جذب شرکت‌کنندگان در حوزه های مختلف از سراسر جهان، شامل بخش‌های مختلفی از جمله کشاورزی، غذا، صنعت، گردشگری و غیره است. امسال نمایشگاه با حضور بیش از ۳۵۰۰ شرکت کننده داخلی و خارجی با استقبال فراوانی مواجه شد.

نمایشگاه “سبع سبع” که از ۲۸ ژوئن شروع شده و تا ۱۳ ژوئیه ادامه داشت، شهر پر رونق دارالسلام تانزانیا را فرا گرفت. شرکت کنندگان با شوق و هیجان شاهد برقراری متحدان تجاری موفقی بین شرکت کنندگان هستند.

در ادامه نمایشگاه بین المللی تجارت دارالسلام ۴۷، سهامداران برای همکاری‌های مثمرثمر در حوزه تجارت تانزانیا و تثبیت موقعیت آن به عنوان یک مرکز تجاری جهانی موفق، امیدوار هستند.

روز زنگبار در نمایشگاه بین المللی سبع سبع 2023
روز ایران در نمایشگاه بین المللی سبع سبع 2023
Back to list

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *