لیست خدمات مرکز تجاری ایران تانزانیا

ما در این مرکز به معرفی بازار تانزانیا در حوزه های تخصصی هر محصول پرداخته و به اطلاع تامین کنندگان و تجار ایرانی می رسانیم. این خدمات شامل مطالعه بازار کشور تانزانیا برای اصناف محتلف، ارائه مشاوره برای بازاریابی و فروش محصولات ایرانی در قالب پکیج ها و پلن های مختلف و ایجاد بستری مناسب برای جلسات و تبادل کاری بین دو کشور خواهد بود.

در صورت تمایل به بهره مندی از خدمات و هماهنگی و دریافت مشاوره از طریق خطوط تماس ارتباط برقرار نمایید و یا می توانید با شماره تماس 92001033-021 تماس حاصل فرمایید.

مرکز تجاری ایران تانزانیا

پلن های مشارکتی مرکز تجاری ایران تانزانیا

الف) مطالعه بازار

1- مطالعه بازار سطحی و اولیه: بررسی اولیه امکان حضور کالا یا خدمات در تانزانیا،  اطلاعات گمرکی مبدا و مقصد(امکان سنجی حضور کالا یا خدمات)، هزینه تمام شده کالا یا خدمات در مقصد، قیمت کالاهای مشابه در بازار رقابتی 3 مورد حداکثر، بر اساس هر طبقه محصولی
2- مطالعه بازار پیشرفته و تخصصی: جزئیات دقیق خدمات، ارائه قیمت محصولات مشابه در سطح عمده و خرده فروشی، ارائه لیست 3 الی 5 شرکت از رقبای مهم، قیمت و کیفیت محصولات رقیب، گزارش کلی در خصوص بازار محصول مورد نظر در کشور، معرفی تجار و بازرگانان مرتبط و هم­رسته، تجزیه و تحلیل داده های جمع آوری شده، جدول تعرفه­های گمرکی کشور مقصد، ریسک­ها و خطرات در مسیر فعالیت تجاری، حجم بازار و نیاز کشور هدف به کالای مورد نظر و خدمات قابل ارائه، متدولوژی تحقیق بازار، مخاطبین بازار گروه­های هدف عام یا خاص، مجوزات مورد نیاز در کشور مقصد، مالیات و عوارض ناشی از فعالیت تجاری در کشور هدف، تشریح فرایندهای قانونی واردات به کشور هدف، مدارک مورد نیاز ترخیص، رقبای داخلی و بین المللی، پخش و توزیع در تانزانیا، تحلیل نقاط قوت- نقاط ضعف- فرصت ها و تهدیدات، محل نگهداری کالا (زیرساخت ها) لجستیک، حمل و نقل بین المللی، ثبت شرکت یا نمایندگی و شرایط قانونی آن، نقل و انتقال ارزی

ب) ارائه محصول در شوروم و سایت

1- برآورد هزینه ارسال نمونه کالا: برای برآورد هزینه ارسال نمونه کالا به تانزانیا، نیاز به دریافت اطلاعات دقیقی از نوع کالا، ابعاد و وزن دقیق آن، میزان بیمه مورد نیاز، مبدا و مقصد نمونه کالا و شرکت حمل و نقل مورد استفاده می باشد. همکاران ما برای محصولات شما این موارد را محاسبه و اعلام می نمایند.
2- هزینه شوروم: این هزینه بر اساس متر مربع می باشد و همکاران ما برای محصولات شما نما و چیدمان های خاص خود را انجام میدهند همچنین برای پرزنت محصولات شما کارشناسان مجرب حضور داشته و محصولات شما را به تجار و بازرگانان حاضر در نمایشگاه معرفی می نمایند.

خدمات صادراتی

ج) خدمات صادراتی

1- خدمات حمل: خدمات حمل شامل انتخاب وسیله نقلیه مناسب برای ارسال کالا، بسته‌بندی و بارگیری کالا، حمل و نقل داخلی و بین المللی کالا، تحویل کالا به مقصد نهایی و ارائه گزارش و جزئیات مربوط به حمل و نقل کالا می‌باشد.

2- خدمات گمرکی ترخیصی: خدمات گمرکی ترخیصی شامل انجام فرآیند ترخیص کالا، تهیه مدارک و مستندات موردنیاز برای ورود کالا به کشور، پرداخت مالیات و عوارض مربوط به ورود کالا به کشور، تنظیم موارد گمرکی و رعایت قوانین و مقررات گمرکی می‌باشد.

3- خدمات مالی و انتقال پول: خدمات مالی و انتقال پول شامل انجام تراکنش های مالی، تبادل ارز، انتقال پول بین کشورها، صدور وجوه نقد و ارائه خدمات بانکی می‌باشد.

4- خدمات بیمه: خدمات بیمه شامل ارائه بیمه کالا، بیمه حمل و نقل، بیمه واردات و صادرات می‌باشد. این خدمات به منظور حفاظت از کالاها در برابر خسارات مالی ناشی از حوادث و ریسک‌های مختلف ارائه می‌شود.

د) برگزاری جلسات B2B حضوری و آنلاین

برگزاری جلسات B2B حضوری و آنلاین در تانزانیا می‌تواند به عنوان روشی موثر برای تبادل اطلاعات و ایجاد فرصت‌های تجاری باشد. برای برگزاری جلسات B2B حضوری در تانزانیا، مواردی باید توسط همکاران بررسی و ایجاد گردد که باید مکان مناسبی برای برگزاری جلسات انتخاب کنید. در تانزانیا، هتل‌ها و سالن‌های کنفرانس به عنوان مکان‌های مناسب برای برگزاری جلسات B2B حضوری استفاده می‌شوند.
بابت برگزاری جلسات B2B آنلاین در تانزانیا هماهنگی با تاجران و تامین کنندگان و استفاده از ابزارهای مناسب ارتباطی انجام می گردد.

برگزاری جلسات B2B حضوری و آنلاین
برگزاری رویدادهای تجاری

ه) برگزاری رویدادهای تجاری

جهت برگزاری رویدادهای تجاری نیاز به هماهنگی و بررسی های داریم همچون اطلاعات نمایشگاه های معتبر (اطلاع رسانی نمایشگاه ها)، برگزاری تورهای تجاری، اخذ روادید تجاری- تفریحی و …، رزرو هتل و مراکز اقامتی، تهیه export plan، ارائه مشاوره و انجام خدمات اخذ مجوزها با استانداردهای بین المللی در تانزانیا، ثبت شرکت، علائم تجاری و پتنت در تانزانیا، ارائه خدمات مالی و حسابداری در تانزانیا (مالیاتی)، برگزاری دوره و کارگاه های آموزشی در خصوص صادرات به تانزانیا، رصد مناقصات و کمک به حضور شرکت های ایرانی در مناقصات، ارائه خدمات مرتبط با درج تبلیغات در وب سایت‌های معتبر و یا سایر پلتفرم‌های تبلیغاتی و بازاریابی در کشور هدف صادراتی، کمک به شناسایی و معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری در کشور مقصد، طراحی وب سایت به زبان سواحیلی (کشور هدف)، ارائه خدمات دفتری و استخدام کارمند محلی در صورت نیاز، ارائه خدمات اجاره انبار، تامین کالا (مطالعه و شناسایی ظرفیت های کالا و خدمات مناسب برای واردات از تانزانیا به ایران)