نمایشگاه دائمی محصولات ایرانی در تانزانیا

مرکز تجاری ایران تانزانیا - دارالسلام

Iran-Trade-Center-in-Tanzania-icon

درباره مرکز تجاری ایران تانزانیا

شرکت توسعه تبادل تجاری آفریقا، اقدام به راه اندازی مرکز تجاری ایران در آفریقا، برای بازرگانان و تولیدکنندگان ایرانی با هدف توسعه بستر صادرات محصولات و خدمات ایرانی، ایجاد فضای بین المللی رقابت تجاری سالم بر اساس کیفیت، قیمت و همچنین توسعه بسترهای امن جهت تبادلات کالا، مالی، تهاتر و غیره… در کشور تانزانیا و شهر دارالسلام نموده است.

Trade-In-Services-home

خدمات مرکز تجاری ایران در تانزانیا

ما در این مرکز به معرفی بازار تانزانیا در حوزه های تخصصی هر محصول برای تامین کننده ها و تجار ایرانی می پردازیم.این خدمات شامل مطالعه بازار کشور تانزانیا برای اصناف محتلف، ارائه مشاوره برای بازاریابی و فروش محصولات ایرانی در قالب پکیج ها و پلن های مختلف و ایجاد بستری مناسب برای جلسات و تبادل کاری بین دو کشور خواهد بود.

LOI-Forme

فرم عضویت در مرکز تجاری ایران

به کلیه تامین کنندگان ایرانی توصیه میکنیم، برای بهره مندی از خدمات مرکز تجاری ایران تانزانیا در کمترین زمان ممکن و همچنین معرفی محصولات و خدمات تخصصی شان، به تجار آفریقایی مخصوصا کشور تانزانیا، سایت iran2africa.com را مطالعه نموده و در سامانه B2B ما عضو شوند. همچنین میتوانند درخواست خود را از طریق فرم LOI مطرح نمائید.

مناقصات کشوری آفریقا – تانزانیا

بندر دارالسلام چهارمین بندر بزرگ ساحل اقیانوس هند در قاره آفریقا پس از دوربان در آفریقای جنوبی، مومباسا در کنیا و ماپوتو در موزامبیک است. تانزانیا سالانه بطور متوسط 250 میلیون دلار برای بهبود ظرفیت و امکانات شش بندر اصلی خود و نیز به به منظور توسعه و رشد صنعتی آنها هزینه می‌کند که این بنادر شامل دارالسلام، تانگا، ام توارا، و بنادر دریاچه‌های ویکتوریا، تانگانیکا و نیاسا می‌باشند.از مهمترین مزایای تانزانیا وجود خط کشتیرانی مستقیم بین جمهوری اسلامی ایران و دارالسلام می باشد که با توجه به سوبسیدهای اعطا شده دارای قیمت حمل و نقل بسیار مناسبی در میان خطوط حمل و نقل دنیاست.

اهمیت تانزانیا برای تجارت-مرکز تجاری ایران تانزانیا

اهمیت تانزانیا برای تجارت:

  • تانزانیا با ۹۴۷٬۳۰۳ کیلومتر مربع مساحت سیزدهمین کشور بزرگ واقع در شرق در آفریقا است. کشوری که به لحاظ جمعیت بالا، از بازار مصرفی بسیار خوبی برخوردار است.
  • تانزانیا اصلی ترین مقصد برای تامین کالا برای 6 کشور اطراف که به دریا راه ندارند می باشد. این کشور در خاور افریقا و در ساحل غربی اقیانوس هند جای دارد و از شمال به کشورهای اوگاندا و کنیا، از خاور به اقیانوس هند، از جنوب به موزامبیک، از جنوب غربی به زامبیا و مالاوی، و از غرب به کنگو کینشاسا، بوروندی و روآندا محدود است.
  • تانزانیا دارای حدود 10 میلیارد دلار واردات در سال است.
  • این کشور، با زمینه های تجاری بسیار بکر و کم رقابت بازاری مناسب برای کالا و خدمات ایرانی می باشد.
  • وجود خط کشتیرانی مستقیم از ایران به تانزانیا و بندر دارالسلام
  • پیش زمینه مثبت ذهنی مردم تانزانیا به ایران با در نظر گرفتن ذهنیت منفی آنها نسبت به کشورهای دیگر

آیا تانزانیا برای سرمایه‌گذاری خوب است؟

تانزانیا از ثروت طبیعی فراوانی برخوردار است که فرصت‌های سرمایه‌گذاری فوق العاده‌ای را برای سرمایه‌گذاران فراهم می کند.

تانزانیا بهترین فرصت برای سرمایه‌گذاری

مرکز تجاری ایران تانزانیا راهنمایی و مشاوره در خصوص نحوه سرمایه‌گذاری در این کشور و اصول تجارت با تانزانیا را به درخواست کنندگان ارائه می‌دهد.

همچنین این مرکز بستری برای تبادل و آشنایی و ارائه محصولات، ایجاد نموده و در حال حاضر نمونه محصولات تولیدکنندگان ایرانی را در نمایشگاه دائمی خود در دارالسلام جهت بازدید تجار و بازرگانان این کشور برپا کرده است.

کشور تانزانیا در آفریقای شرقی قرار دارد این کشور با کشورهای کنیا و روآندا و همینطور زامبیا همسایه است. این کشور با کنگو نیز هم مرز است. کشور تانزانیا در بخش شمالی با ویکتوریا مرز آبی دارد. کشور تانزانیا دارای مساحت ۹۴۷.۳۰۳ کیلومتر مربعی است و در لیست سیزدهمین کشور بزرگ کشور تانزانیا قرار دارد. مساحت این کشور از مصر بزرگتر بوده و از نیجریه کوچک‌تر است. وضعیت نرخ مالیات شرکتی در کشور تانزانیا در ابتدا تا به امروز ۳۰ درصد اعلام شده است.

بر اساس بررسی های به عمل آمده توسط کارشناسان شرکت توسعه تبادل تجاری آفریقا و در نظر گرفتن آمار صادرات ایران به آفریقا، اطلاعات کالاهایی که از ایران به قاره آفریقا صادر شده یا به بیان دیگر اطلاعات مربوط به تجارت با تانزانیا، بازار عرضه و فروش در کشور تانزانیا توسط تیم مجرب گردآوری و در لینک زیر قابل مشاهده میباشد.

خدمات مرکز تجاری ایران تانزانیا

Sector-and-Product-icon

مطالعه بازار
و ارزیابی خریداران

تجزیه و تحلیل بازار، رقابت پذیری محصول و ارزیابی خریداران در نمایشگاه دائمی.

Export-icon

مشاوره
صادرات به تانزانیا

مشاوره و خدمات کامل بازاریابی و تسهیلگری تجاری برای شرکت های ایرانی.

icon-Contract

بسترسازی
انعقاد قرارداد

ایجاد فرصت هایی برای انعقاد قراردادهای تولید، فروش و سرمایه گذاری.

B2B-Platformhome

پلتفرم B2B
تجارت با آفریقا

راه اندازی سایت IranTanzania و معرفی کالا و شرکت های ایرانی به تجار آفریقائی.

محصولات مرکز تجاری ایران تانزانیا